Filmy

Portal Zamojski TV – filmy i transmisje na żywo z wydarzeń w Zamościu. Serwis działa w systemie VOD (z ang. wideo na życzenie). To oznacza, że wszystkie materiały, nawet pochodzące z transmisji na żywo, można oglądać w dowolnym momencie po wydarzeniu.

„Ogień dla Niepodległej” – to tytuł widowiska, które Teatr Ognia „Utopia” zaprezentował dziś wieczorem na Rynku Wielkim. Jeśli film wyświetla się jako niedostępny, prosimy obejrzeć go bezpośrednio na Facebooku, klikając tutaj.

11 listopada na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się uroczysta defilada związana z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

11 listopada na Rynku Wielkim w Zamościu odbyły się oficjalne miejskie obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

11 listopada ulicami Zamościa, w 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, przeszedł VII Zamojski Marsz Niepodległości.

11 listopada w Zamościu, w 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, złożono wieńce przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dziś na placu przed Klubem Batalionowym w Zamościu odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dziś w Zamościu odbyła się wielka konwencja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka.

Władze PGK zwołały dziś konferencję prasową ws. ostatnich doniesień medialnych nt. domniemanych nieprawidłowości.

Za nami kolejna debata kandydatów na prezydenta Zamościa, tym razem zorganizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem”. Tematem debaty były sprawy społeczne, m.in. związane z niepełnosprawnością. W debacie wzięli udział (alfabetycznie): Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko i Andrzej Wnuk. Uczestników powitała Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia. Moderatorem debaty był Kamil Kabasiński.

Za nami kolejna debata kandydatów na prezydenta Zamościa, tym razem zorganizowana przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową. Tematem debaty była wizja rozwoju miasta, m.in. w kontekście szkolnictwa wyższego. W debacie wzięli udział (alfabetycznie): Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko i Andrzej Wnuk. Moderatorem debaty był prof. dr hab. Henryk Chałupczak, dyrektor Instytutu Nauk Społecznych PWSZ.