Reklama

Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności i dopasowywania reklam do Twoich zainteresowań. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Zamość: galerie - Portal Zamojski

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu otwarto Podwórko Talentów Nivea – plac zabaw wymarzony przez dzieci i zdobyty głosami internautów.

Dziś w Zamościu, w Kazamacie Zachodniej Bastionu II odbyło się uroczyste podsumowanie trzeciego roku działalności Stowarzyszenia Turystyka z Pasją.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś w Galerii Twierdza w Zamościu zorganizowano Dzień Zwierzaka. Były spotkania z ekspertami, zabawy ze zwierzętami oraz wiele innych atrakcji. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Dziś na osiedlu Powiatowa w Zamościu otwarto nowy plac zabaw. Dużo frajdy sprawiły dzieciom nie tylko zjeżdżalnie i huśtawki, ale też dodatkowe atrakcje w postaci sadzenia drzewek i wspólnego ogniska.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zainaugurowała dziś rok akademicki 2017/2018. Władze uczelni powitały m.in. studentów nowego kierunku pielęgniarstwo.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś na Rynku Wielkim w Zamościu, podobnie jak w wielu innych miejscowościach, zorganizowano tzw. „Czarny wtorek”.

Strona 1 z 51