Adrian Such - Portal Zamojski

Adrian Such

Założycielem, wydawcą i redaktorem naczelnym Portalu Zamojskiego jest Adrian Such.

Adrian zajmuje się dziennikarstwem, tworzeniem stron i reklamą w internecie od 2007 roku. W maju 2014 roku założył Portal Zamojski, wcześniej współpracował m.in. z Gazetą Zamojską.

W lipcu 2014 roku zajął 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i PwC Legal na najlepszy esej naukowy związany z ochroną danych. Kilka miesięcy później odbył kilkutygodniową praktykę w Biurze GIODO w Warszawie.

W 2015 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku administracja, podczas których zdobył wiedzę m.in. w zakresie prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych i prowadzenia działalności gospodarczej.

W tym samym roku rozpoczął współpracę z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (inkubator przy Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie), tworząc startup medialno-reklamowy pod nazwą Portal Zamojski.

W czerwcu 2016 roku wystąpił przed publicznością i jurorami w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, wygrywając konkurs na najlepszy pomysł biznesowy podczas wydarzenia StartUp Mixer. Kilka miesięcy później ukończył studia podyplomowe na Wydziale Politologii UMCS na kierunku marketing internetowy i brokering informacji. Uczestnik wielu szkoleń o tematyce dziennikarskiej, medialnej i marketingowej.

Napisz wiadomość:

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie jednorazowej odpowiedzi zawierającej naszą ofertę. Nie prowadzimy zbioru danych osobowych i nie przekazujemy adresów e-mail podmiotom trzecim.

Informacja o prywatności:
Portal Zamojski stosuje cookies i reklamy profilowane. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.
Sprawdź ten dokument, aby poznać sposoby, zakres i cel przetwarzania danych oraz przysługujące Ci prawa.

OK