Paczkomat przy ul. Weteranów w Zamościu

Czy można szybko i wygodnie nadać lub odebrać przesyłkę w Zamościu? Oczywiście, że tak! W tym mieście znajdziesz wiele Paczkomatów. Jednym z nich jest punkt na ulicy Weteranów 4, który czeka na Ciebie i Twoją paczkę.

Paczkomat jest zlokalizowany tuż przy sklepie meblowym Marcin i dostępny przez całą dobę. To oznacza, że w południowej części Zamościa nadawanie paczek i ich odbiór jest możliwy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Skorzystaj z Paczkomatu ZAM01N w Zamościu już dziś!

Paczkomat przy ulicy Weteranów 4, przy sklepie meblowym Marcin, to jeden z wielu punktów InPost w Zamościu, w województwie lubelskim. Dzięki niemu mieszkańcy południowej części miasta mogą szybko i wygodnie nadać lub odebrać paczkę, wybierając najkrótszą trasę. Paczkomat ZAM01N jest czynny przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia. Dzięki temu nadanie lub odbiór paczki może odbyć się o wybranej przez Ciebie porze. Możliwa jest tam płatność internetowa PayByLink. Korzystanie z tego Paczkomatu ułatwia parking, dlatego do maszyny przy ulicy Weteranów 4 możesz zarówno dotrzeć pieszo, jak i dojechać samochodem.

Paczkomaty w Zamościu

Paczkomaty rozlokowane są niemal po całym Zamościu. Najwięcej maszyn jest w centrum, jednak punkty InPost znajdziemy również na obrzeżach miasta. Paczkomaty w Zamościu znajdujące się w okolicy Weteranów są też przy ul. Kresowej 6 czy Jana Pawła II 6A. W niektórych maszynach, np. na stacji paliw Circle K przy ulicy Wyszyńskiego 24, możliwa jest płatność kartą, co oznacza, że nadawanie paczek jest możliwe bezpośrednio z Paczkomatu.

Jak nadać paczkę w Paczkomacie?

Wysłanie paczki z InPost w Zamościu oraz w innych Paczkomatach w Polsce odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to skorzystanie z maszyny, w której dostępna jest płatność kartą. Wystarczy wykonać polecenia wyświetlane na ekranie Paczkomatu, zapłacić za kartą, a na końcu umieścić paczkę w skrytce.

Drugi sposób to założenie konta na stronie Paczkomatów, które daje dostęp do Managera Paczek. Po zalogowaniu do konta oraz wyborze opcji „Wyślij przesyłki” należy opłacić i wydrukować etykietę, którą następnie nakleja się na paczkę. Ostatnim krokiem jest nadanie przesyłki w wybranym Paczkomacie (zeskanowanie numeru przesyłki i podanie kodu z etykiety).

Jak odebrać paczkę z Paczkomatu?

Jeśli wysłano do Ciebie przesyłkę, w chwili nadania paczki przez nadawcę otrzymujesz komunikat e-mail, a po dostarczeniu do Paczkomatu powiadomienie, w którym podany jest 6-cyfrowy kod odbioru. Po dotarciu do wybranego punktu, na ekranie wystarczy podać numer telefonu oraz 6-cyfrowy kod. Przesyłkę można też odebrać za pomocą aplikacji mobilnej.

Paczka powinna być odebrana do 48h, ponieważ po tym czasie trafia do Punktu Obsługi Paczek w wybranej lokalizacji. Warto pamiętać, że wysyłając SMS Premium można wydłużyć czas na odebranie przesyłki o kolejne 48h.

Zalety korzystania z Paczkomatów

Trudno wymienić wszystkie korzyści, jakie płyną ze skorzystania z Paczkomatów, ponieważ jest ich wiele. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim całodobowa dostępność urządzeń, dzięki czemu nadanie i odbiór przesyłki jest możliwy w dowolnym terminie. Ponadto usługi Paczkomatów należą do najtańszych na rynku. Warto skorzystać z punktu InPost, jeśli zależy Ci na czasie, ponieważ paczki docierają do Paczkomatów nawet w dzień po nadaniu. Istnieje też możliwość śledzenia przesyłki. Dzięki tej opcji znasz dokładną lokalizację paczki na każdym etapie jej dostarczenia.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany