Paczkomat przy ul. Weteranów w Zamościu

Czy można szybko i wygodnie nadać lub odebrać przesyłkę w Zamościu? Oczywiście, że tak! W tym mieście znajdziesz wiele Paczkomatów. Jednym z nich jest punkt na ulicy Weteranów 4, który czeka na Ciebie i Twoją paczkę.

Paczkomat jest zlokalizowany tuż przy sklepie meblowym Marcin i dostępny przez całą dobę. To oznacza, że w południowej części Zamościa nadawanie paczek i ich odbiór jest możliwy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Skorzystaj z Paczkomatu ZAM01N w Zamościu już dziś!

Paczkomat przy ulicy Weteranów 4, przy sklepie meblowym Marcin, to jeden z wielu punktów InPost w Zamościu, w województwie lubelskim. Dzięki niemu mieszkańcy południowej części miasta mogą szybko i wygodnie nadać lub odebrać paczkę, wybierając najkrótszą trasę. Paczkomat ZAM01N jest czynny przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia. Dzięki temu nadanie lub odbiór paczki może odbyć się o wybranej przez Ciebie porze. Możliwa jest tam płatność internetowa PayByLink. Korzystanie z tego Paczkomatu ułatwia parking, dlatego do maszyny przy ulicy Weteranów 4 możesz zarówno dotrzeć pieszo, jak i dojechać samochodem.

Paczkomaty w Zamościu

Paczkomaty rozlokowane są niemal po całym Zamościu. Najwięcej maszyn jest w centrum, jednak punkty InPost znajdziemy również na obrzeżach miasta. Paczkomaty w Zamościu znajdujące się w okolicy Weteranów są też przy ul. Kresowej 6 czy Jana Pawła II 6A. W niektórych maszynach, np. na stacji paliw Circle K przy ulicy Wyszyńskiego 24, możliwa jest płatność kartą, co oznacza, że nadawanie paczek jest możliwe bezpośrednio z Paczkomatu.

Jak nadać paczkę w Paczkomacie?

Wysłanie paczki z InPost w Zamościu oraz w innych Paczkomatach w Polsce odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to skorzystanie z maszyny, w której dostępna jest płatność kartą. Wystarczy wykonać polecenia wyświetlane na ekranie Paczkomatu, zapłacić za kartą, a na końcu umieścić paczkę w skrytce.

Drugi sposób to założenie konta na stronie Paczkomatów, które daje dostęp do Managera Paczek. Po zalogowaniu do konta oraz wyborze opcji „Wyślij przesyłki” należy opłacić i wydrukować etykietę, którą następnie nakleja się na paczkę. Ostatnim krokiem jest nadanie przesyłki w wybranym Paczkomacie (zeskanowanie numeru przesyłki i podanie kodu z etykiety).

Jak odebrać paczkę z Paczkomatu?

Jeśli wysłano do Ciebie przesyłkę, w chwili nadania paczki przez nadawcę otrzymujesz komunikat e-mail, a po dostarczeniu do Paczkomatu powiadomienie, w którym podany jest 6-cyfrowy kod odbioru. Po dotarciu do wybranego punktu, na ekranie wystarczy podać numer telefonu oraz 6-cyfrowy kod. Przesyłkę można też odebrać za pomocą aplikacji mobilnej.

Paczka powinna być odebrana do 48h, ponieważ po tym czasie trafia do Punktu Obsługi Paczek w wybranej lokalizacji. Warto pamiętać, że wysyłając SMS Premium można wydłużyć czas na odebranie przesyłki o kolejne 48h.

Zalety korzystania z Paczkomatów

Trudno wymienić wszystkie korzyści, jakie płyną ze skorzystania z Paczkomatów, ponieważ jest ich wiele. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim całodobowa dostępność urządzeń, dzięki czemu nadanie i odbiór przesyłki jest możliwy w dowolnym terminie. Ponadto usługi Paczkomatów należą do najtańszych na rynku. Warto skorzystać z punktu InPost, jeśli zależy Ci na czasie, ponieważ paczki docierają do Paczkomatów nawet w dzień po nadaniu. Istnieje też możliwość śledzenia przesyłki. Dzięki tej opcji znasz dokładną lokalizację paczki na każdym etapie jej dostarczenia.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze porady

Kredyt hipoteczny na 200 tysięcy złotych – gdzie szukać?

Kredyt hipoteczny na 200 tysięcy złotych – gdzie szukać?

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu, której skutki mają znaczący wpływ na najbliższe kilkadziesiąt lat. Dlatego właśnie inwestycja w dom lub pierwsze mieszkanie powinna...

Paczkomaty w Zamościu

Paczkomaty blisko Ciebie w Zamościu

Czy istnieje sposób, by szybko nadawać i odbierać przesyłki? By nie czekać w kolejkach lub nie stać w oknie spoglądając za kurierem w pobliżu? Tak, wystarczy poznać możliwości Paczkomatów.

materiał nadesłany

Uleczona edukacja, czyli kierunki szkół medycznych znów na topie

Kierunki szkół medycznych to dobry wybór dla ludzi, którzy chcą mieć fach w ręku. Zawód, do którego w ten sposób można zdobyć uprawnienia, jest ważny – pomaga ludziom złagodzić ból...

materiał nadesłany

Jak pomaganie innym uczynić zawodem?

Istnieją takie zawody, które są czymś więcej niż tylko codziennym wykonywaniem swojej pracy. Mimo zmieniającego się świata, są również sposobem niesienia pomocy innym ludziom.

fot. piter2121 / fotolia.com (archiwum)

Co warto wiedzieć przed wzięciem kredytu?

Niskie stopy procentowe sprawiają, że branie kredytów jest obecnie bardzo opłacalne. Uzyskanie w ten sposób dodatkowe środki można przeznaczyć na dowolny cel. Nieważne czy masz przed sobą okazję życia, czy...