Docieramy do tysięcy osób z Zamościa i regionu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej – emisji banerów reklamowych, a także publikacji artykułów sponsorowanych i postów na Facebooku.

Portal Zamojski jest zarejestrowanym tytułem prasowym, cenionym w Zamościu za obiektywne i rzetelne dziennikarstwo. W każdym miesiącu docieramy do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców.

Aktualnie (21.12.2018) nasza strona na Facebooku jest numerem 1 – pod względem liczby fanów i nie tylko – wśród miejskich wydawnictw stricte internetowych, notuje też stabilny wzrost.

Co oferujemy?

Oferujemy emisję banerów reklamowych w najlepszym miejscu portalu (umożliwiając elastyczne rozliczenia dzienne), a także publikację artykułów sponsorowanych na stronach portalu i postów na Facebooku.

Zapraszamy do współpracy

Na przestrzeni kilku lat współpracowały z nami dziesiątki reklamodawców, wielu z nich przedłużało kampanie lub powracało po krótkich przerwach. Na liście kontrahentów mamy zarówno podmioty lokalne, jak i ogólnopolskie marki, np. z branży motoryzacyjnej, handlowej czy ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty cenowej i statystyk oglądalności. Kontakt ws. reklamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.