wtorek, 09.01.2018

Bezpłatna pomoc prawna – zapraszają Marta Pfeifer i Konrad Jaeschke

Marta Pfeifer – radna Rady Miasta Zamość
Marta Pfeifer – radna Rady Miasta Zamość fot. Adrian Such (archiwum)

Marta Pfeifer, radna Rady Miasta Zamość, organizuje punkt bezpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców Zamościa. Pomoc będzie udzielana w Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke w co drugą sobotę aż do wiosny br.

O punktach bezpłatnej pomocy prawnej na terenie Zamościa pisaliśmy pod koniec grudnia. Informacja pochodziła z broszury przygotowanej na 2018 rok przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Punktów darmowej pomocy prawnej jest jednak więcej. Dziś o swojej nowej inicjatywie poinformowała nas Marta Pfeifer, radna Rady Miasta Zamość.

Bezpłatna pomoc prawna – dla kogo?

Radna Marta Pfeifer zorganizowała bezpłatną pomoc dla tych mieszkańców miasta, którzy mają problemy związane z prawem, ale nie stać ich na prawnika. — Z bezpłatnych porad mogą skorzystać także ci, którzy zderzyli się z bezdusznymi paragrafami i urzędniczą obojętnością w swoich życiowych sprawach – dodaje Marta Pfeifer.

Porady będą udzielane w Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke, mieszczącej się przy ul. Wyszyńskiego 39b (I piętro), w następujące soboty: 13 stycznia, 27 stycznia, 10 lutego, 24 lutego, 10 marca, 24 marca, zawsze w godz. 10.00-15.00.

© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także: