Słynne ciężarówki Coca-Coli już po raz czwarty wyruszą w przedświąteczną trasę po Polsce. Czy jedna z nich odwiedzi także Zamość? Wszystko zależy od internautów. Na Facebooku trwa już emocjonująca walka.

Podstawowa trasa ciężarówek Coca-Coli obejmie 14 miejscowości. Piętnastą miejscowość wskażą użytkownicy Facebooka.

Aby zaproponować Zamość, należy opublikować komentarz pod specjalnym postem Coca-Coli (nie Portalu Zamojskiego!) na Facebooku. W komentarzu powinien znaleźć się hasztag z nazwą miasta (bez polskich znaków), czyli #Zamosc. Jak czytamy w regulaminie konkursu, „każdy uczestnik może zagłosować nieograniczoną liczbę razy na poszczególne miasto”.

Zabawa ruszyła dzisiaj. Pierwszy etap potrwa do 19 listopada, zakończy się w samo południe. Pięć najczęściej wskazywanych miejscowości przejdzie do wielkiego finału, który zaplanowano na 23 listopada. Impreza w zwycięskiej miejscowości odbędzie się tuż przed Świętami, 20 grudnia.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.