Według naszych nieoficjalnych informacji, na początku grudnia – tak jak rok temu – do Zamościa przyjedzie Świąteczny Konwój Radia ZET.

Przypomnijmy – rok temu w pierwszy weekend grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu odbyło się oficjalne powitanie zimy, w tym debiut słynnego Ogrodu Wyobraźni zbudowanego z tysięcy punktów świetlnych i wzbogaconego muzyką. Częścią imprezy był Świąteczny Konwój Radia ZET w postaci miasteczka z muzyką i mnóstwem dodatkowych atrakcji.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w tym roku ma być podobnie. Według naszych niepotwierdzonych informacji, Radio ZET miałoby odwiedzić Rynek Wielki w Zamościu już w pierwszy weekend grudnia. O kolejnych szczegółach będziemy informować na bieżąco w Portalu Zamojskim.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.