Od samego rana na Rynku Wielkim w Zamościu stoi Wawel Truck – interaktywna ciężarówka ze słodyczami marki Wawel.

Przypomnijmy – Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję: interaktywną ciężarówkę, która wyruszyła w trasę po całej Polsce, a dziś odwiedziła Zamość. Wawel Truck zaparkował dziś rano na Rynku Wielkim, w pobliżu stoiska Radia ZET. Na odwiedzających ciężarówkę czeka wiele atrakcji, w tym oczywiście słodycze marki Wawel. Nic więc dziwnego, że do ciężarówki ustawiła się spora kolejka.

Jak poinformowali nas organizatorzy, Wawel Truck zostanie w Zamościu do niedzieli.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.