Zgodnie z wieloletnią tradycją, dziś na Rynek Wielki w Zamościu wjechali Motomikołaje ze słodyczami.

Motocykliści przebrani w stroje św. Mikołaja wjechali swoimi głośnymi jednośladami na Rynek Wielki punktualnie o godz. 11.00. Przywieźli ze sobą słodycze, które rozdawali tradycyjnie z kasków.

Co jeszcze w programie?

O godz. 12.00 w chłodnej wodzie wykąpią się morsy. Ponadto na Rynku Wielkim trwa Jarmark Świąteczny, jest też m.in. Świąteczny Konwój Radia ZET oraz Wawel Truck ze słodyczami. Od samego rana działa lodowisko, a wieczorem zostaną włączone iluminacje, które miały swoją premierę wczoraj.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.