W Zamościu powstaje nowy parking. Będzie usytuowany przy zamojskim zalewie, od strony strzelnicy.

Na razie wykonawca wykonał korytowanie terenu i położył część krawężników. Pozostało jeszcze ułożenie nawierzchni z betonowych płyt ażurowych, wykonanie odwodnienia i oświetlenia parkingu – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Zamość.

Wykonawcą nowego parkingu przy zalewie jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Trepko. Koszt brutto tego zadania to 695 313 zł, w tym robót budowlanych 683 013 zł i nadzoru inwestorskiego 12 300 zł.

Prace mają zostać zakończone do połowy czerwca 2019 roku.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.