Sylwester 2018/2019 w Zamościu – zapraszamy do oglądania naszej fotorelacji na żywo z miejskiej imprezy sylwestrowej. Artykuł będzie aktualizowany co kilka chwil, dlatego warto odświeżać stronę.

Impreza odbędzie się na Rynku Wielkim, początek o godz. 20.00, całość potrwa pięć godzin. Najpierw publiczność rozgrzeje DJ Fair Daddy, potem wystąpią gwiazdy wieczoru – Rebeka i Fisz Emade Tworzywo. Nie będzie tradycyjnego pokazu sztucznych ogni, zastąpi go pokaz laserowy.

Szczegółowy program godzinowy opublikowaliśmy w osobnej zapowiedzi.

Fotorelacja na żywo

Impreza rozpocznie się już za chwilę…

Nie będzie tradycyjnego pokazu sztucznych ogni, zastąpi go pokaz laserowy. W związku z tym w godz. 23.45-23.55 zgasną światła na Rynku Wielkim.

Rozpoczęcie imprezy ogłaszają Barbara Godziszewska i Marek Gajewski.

Muzykę na rozgrzewkę zapewnia DJ Fair Daddy.

W tym samym czasie na lodowisku można podziwiać pokazy jazdy figurowej.

Organizatorzy liczą na wyższą frekwencję o godz. 22.00 – wtedy na scenie pojawi się duet Rebeka, a godzinę później – zespół Fisz Emade Tworzywo.

Na scenie pojawił się duet Rebeka.

Na scenie gra zespół Fisz Emade Tworzywo.

Przed Ratuszem pojawia się coraz więcej ludzi.

Trwa pokaz laserowy.

Po wspólnym odliczaniu Zamość powitał 2019 rok. Choć organizatorzy apelowali o rezygnację ze „strzelania”, wiele osób odpala fajerwerki.

Czas na życzenia noworoczne od władz miasta. Na scenie prezydent Zamościa Andrzej Wnuk oraz Piotr Błażewicz, przewodniczący Rady Miasta Zamość.

Impreza trwa, zakończenie zaplanowano na godz. 1.00.