W jednym z zamojskich punktów Lotto padła główna wygrana – szczęśliwa dla kogoś okazała się tzw. Kaskada. Wysokość nagrody to 250 tys. złotych.

Kaskada jest popularną grą losową organizowaną przez Totalizator Sportowy od 2011 roku. Polega na tym, że uczestnik kupuje los z dwoma zestawami 12 liczb, wybranymi z zakresu 1-24 metodą na chybił trafił. Generowane zestawy są zawsze unikatowe – nie ma drugiej osoby, która posiadałaby taki sam zestaw 12 liczb. Z tego powodu liczba losów w sprzedaży jest ograniczona, a w każdym losowaniu może paść tylko jedna główna wygrana.

Losowania liczb w ramach Kaskady odbywają się od poniedziałku do niedzieli dwa razy na dobę – o godz. 14.00 (transmisja na www.lotto.pl) oraz o godz. 21.40 (transmisja na www.lotto.pl i na antenie TVP Info).

Główna nagroda w Kaskadzie (za trafienie 12 liczb) to zawsze 250 000 zł. Właśnie taka wygrana padła 9 stycznia w Zamościu. Szczęśliwy los zakupiono w punkcie Lotto na Starym Mieście – przy ul. Staszica 9.

O wczorajszej wygranej w Zamościu poinformowano dziś wieczorem w programie Studio Lotto na ogólnopolskiej antenie TVP Info.