Przed nami jubileuszowa, 10. edycja Plaży Open, czyli ogólnopolskiego cyklu turniejów siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn. Na tegorocznej mapie turniejów, tak jak w kilku ostatnich latach, znalazł się Zamość.

Plaża Open 2019 wystartuje 28 czerwca. Zawita do Białegostoku, Łodzi, Mysłowic, Rybnika i Zamościa, ale kolejność nie jest jeszcze znana.

Finał zaplanowano na 28 lipca. — Do każdego z Was należeć będzie decyzja gdzie rozegramy finał Plaży Open, a tym samym Puchar Polski – napisali organizatorzy do internautów na Facebooku.

Jak dowiedział się Portal Zamojski, w głosowaniu internetowym będą rywalizować tylko dwa miasta – Białystok i Zamość. Głosowanie ruszy w piątek (22 lutego), rozstrzygnięcie nastąpi w poniedziałek (25 lutego). O miejscu i sposobie głosowania organizatorzy mają poinformować w piątek.

Portal Zamojski był patronem medialnym dotychczasowych turniejów w Zamościu. O kolejnych szczegółach związanych z tegoroczną imprezą Plaży Open w Zamościu będziemy informować na bieżąco.