Gazeta Akademicka „Skafander” ogłosiła kolejną edycję konkursu „Miss Skafandra” dla uczennic szkół ponadgimnazjalnych.

Wyboru najpiękniejszej dziewczyny dokonają jurorzy. Z kolei użytkownicy Facebooka zdecydują, która z dziewcząt otrzyma tytuł I Wicemiss „Skafandra” i jednocześnie tytuł Miss Czytelników.

Nabór uczestniczek potrwa do 14 kwietnia. Zgłoszenia należy dokonać mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wiadomości należy dołączyć: imię i nazwisko, nazwę szkoły, kilka słów o sobie oraz 2 zdjęcia. Głosowanie internetowe rozpocznie się 17 kwietnia na stronie „Skafandra” na Facebooku.

Nazwiska laureatek zostaną ogłoszone 10 maja przed koncertem juwenaliowym w Zamościu. Szczegóły koncertu podamy już wkrótce w Portalu Zamojskim.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.