Gazeta Akademicka „Skafander” ogłosiła kolejną edycję konkursu „Miss Skafandra” dla uczennic szkół ponadgimnazjalnych.

Wyboru najpiękniejszej dziewczyny dokonają jurorzy. Z kolei użytkownicy Facebooka zdecydują, która z dziewcząt otrzyma tytuł I Wicemiss „Skafandra” i jednocześnie tytuł Miss Czytelników.

Nabór uczestniczek potrwa do 14 kwietnia. Zgłoszenia należy dokonać mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wiadomości należy dołączyć: imię i nazwisko, nazwę szkoły, kilka słów o sobie oraz 2 zdjęcia. Głosowanie internetowe rozpocznie się 17 kwietnia na stronie „Skafandra” na Facebooku.

Nazwiska laureatek zostaną ogłoszone 10 maja przed koncertem juwenaliowym w Zamościu. Szczegóły koncertu podamy już wkrótce w Portalu Zamojskim.

Najnowsze artykuły w kategorii „Wiadomości”

Piotr Zając i Paweł Fajdek

Paweł Fajdek z gratulacjami od władz Zamościa

Paweł Fajdek, zawodnik KS Agros Zamość, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, odwiedził Zamość, by spotkać się z władzami miasta i kibicami.

źródło: rawpixel.com (archiwum)

Piwo będzie droższe? Rząd chce podnieść akcyzę

Aż o 10 procent, a nie 3 procent jak zapowiadano przed wyborami parlamentarnymi, ma wzrosnąć akcyza na piwo i inne wyroby alkoholowe.

fot. Adrian Such

Zamość otrzymał czujniki jakości powietrza

Miasto Zamość, z inicjatywy Stowarzyszenia „Zamość – Nasz Wspólny Dom”, otrzymało cztery czujniki jakości powietrza ufundowane przez Veolię Wschód.

źródło: zamosc.pl

Znamy skład Młodzieżowej Rady Miasta Zamość

Młodzieżowa Rada Miasta Zamość, wybrana na kadencję 2019-2021, rozpoczęła swoją działalność. Podajemy jej skład, w tym nazwiska osób zasiadających w prezydium Rady.