Piotr Orzechowski, Andrzej Wnuk

Piotr Orzechowski został nowym dyrektorem Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość.

Nabór na to stanowisko trwał do 25 marca. Wakat powstał na początku 2019 roku, kiedy poprzednia dyrektor – Małgorzata Bzówka – została wiceprezydentem Zamościa. Dziś (18.04) w Biuletynie Informacji Publicznej UM Zamość ogłoszono, że nowym dyrektorem Wydziału Kultury i Sportu będzie Piotr Orzechowski.

— Piotr Orzechowski spełnił wszystkie wymagania formalne oraz w największym stopniu wymagania dodatkowe określone w ogłoszeniu o naborze. W postępowaniu rekrutacyjnym osiągnął bardzo dobre wyniki ze wszystkich ocenianych przez Komisję kryteriów: wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności – napisano w uzasadnieniu.

Dokument podpisał prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.