Fontanny na Rynku Wodnym

Działają już słynne fontanny na Rynku Wodnym. Kolorowy spektakl wodny będzie można podziwiać codziennie wieczorem.

Jak informuje Urząd Miasta Zamość, fontanny na Rynku Wodnym mają działać codziennie od godz. 9.00, natomiast kolorowy spektakl wodny będzie można podziwiać wieczorami, w godz. 19.00-22.00. — Przypominamy, że do fontanny nie wolno wchodzić, kąpać się w niej, pić wody, zatykać dysz czy wprowadzać zwierząt – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie miasta.

Zdjęcie zostało wykonane dziś (18 kwietnia) ok. godz. 21.00.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.