Shantel, Defis i Power Play w Zamościu

Shantel, Defis i Power Play – to zespoły, które wystąpiły dziś (10 maja) na Rynku Wielkim w ramach Juwenaliów 2019 zorganizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu.

Dni Kultury Studenckiej 2019 rozpoczęły się w środę (8 maja), a zakończyły dziś wieczorem imprezą przed Ratuszem. Wydarzenie poprowadzili: Jolanta Jasińska (Samorząd Studencki PWSZ) oraz Daniel Czubara (Gazeta Akademicka „Skafander”). Na zdjęciu poniżej: prowadzący z „Trybikiem”, czyli żywą maskotką PWSZ.

Miss „Skafandra” 2019

Pierwszym punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu na Miss Gazety Akademickiej „Skafander” 2019. Zwyciężyła Aleksandra Jędrzejewska z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Tytuł I Wicemiss i jednocześnie tytuł Miss Czytelników „Skafandra” otrzymała Karolina Szewczyk, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu. Tytuł II Wicemiss otrzymała Katarzyna Sznura, tegoroczna maturzystka z Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie.

Fotorelację z koncertów Shantel, Defis i Power Play publikujemy poniżej.

Koncert zespołu Shantel

Koncert zespołu Defis

Koncert zespołu Power Play

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.