Shantel, Defis i Power Play w Zamościu

Shantel, Defis i Power Play – to zespoły, które wystąpiły dziś (10 maja) na Rynku Wielkim w ramach Juwenaliów 2019 zorganizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu.

Dni Kultury Studenckiej 2019 rozpoczęły się w środę (8 maja), a zakończyły dziś wieczorem imprezą przed Ratuszem. Wydarzenie poprowadzili: Jolanta Jasińska (Samorząd Studencki PWSZ) oraz Daniel Czubara (Gazeta Akademicka „Skafander”). Na zdjęciu poniżej: prowadzący z „Trybikiem”, czyli żywą maskotką PWSZ.

Miss „Skafandra” 2019

Pierwszym punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu na Miss Gazety Akademickiej „Skafander” 2019. Zwyciężyła Aleksandra Jędrzejewska z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Tytuł I Wicemiss i jednocześnie tytuł Miss Czytelników „Skafandra” otrzymała Karolina Szewczyk, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu. Tytuł II Wicemiss otrzymała Katarzyna Sznura, tegoroczna maturzystka z Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie.

Fotorelację z koncertów Shantel, Defis i Power Play publikujemy poniżej.

Koncert zespołu Shantel

Koncert zespołu Defis

Koncert zespołu Power Play