Dziś w Zamościu odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydatów Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W spotkaniu z dziennikarzami lokalnych mediów wzięli udział (wg kolejności za stołem, od lewej): Artur Mazur (Zieloni), Krzysztof Hetman (PSL), Sławomir Ćwik (Nowoczesna), Joanna Mucha (PO), Stanisław Żmijan (PO).

Konferencja odbyła się w Hotelu 77. Kandydaci przedstawiali najważniejsze punkty swoich programów wyborczych i zachęcali do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już 26 maja.

Pełny film z konferencji publikujemy poniżej.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.