Beata Mazurek w Zamościu

Dziś (18 maja) do Zamościa przyjechała Beata Mazurek – wicemarszałek Sejmu, kandydatka PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie zorganizowano w świetlicy OHP przy ul. Kilińskiego 86a. Beata Mazurek przedstawiła najważniejsze punkty swojego programu wyborczego. — Chcemy mieć prawo do tego, by wszystkie kraje Unii Europejskiej były traktowane równo. My naprawdę, jako Polacy, jako naród, nie jesteśmy w niczym gorsi od Niemiec czy Francji. Jesteśmy suwerennym krajem i mamy prawo podejmować suwerenne decyzje – powiedziała Beata Mazurek.

Następnie zaapelowała o wzięcie udziału w nadchodzących wyborach do PE, głosowanie na polityków Zjednoczonej Prawicy, w tym PiS, i zachęcanie do tego znajomych. — 26 maja proszę o oddanie głosu na mnie, bo każdy głos bez straty jest głosem dla Beaty – zakończyła Mazurek, zbierając brawa.

Pełny film ze spotkania z Beatą Mazurek w Zamościu, wraz z wystąpieniami kilku przedmówców, można obejrzeć poniżej.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.