Beata Mazurek w Zamościu

Dziś (18 maja) do Zamościa przyjechała Beata Mazurek – wicemarszałek Sejmu, kandydatka PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie zorganizowano w świetlicy OHP przy ul. Kilińskiego 86a. Beata Mazurek przedstawiła najważniejsze punkty swojego programu wyborczego. — Chcemy mieć prawo do tego, by wszystkie kraje Unii Europejskiej były traktowane równo. My naprawdę, jako Polacy, jako naród, nie jesteśmy w niczym gorsi od Niemiec czy Francji. Jesteśmy suwerennym krajem i mamy prawo podejmować suwerenne decyzje – powiedziała Beata Mazurek.

Następnie zaapelowała o wzięcie udziału w nadchodzących wyborach do PE, głosowanie na polityków Zjednoczonej Prawicy, w tym PiS, i zachęcanie do tego znajomych. — 26 maja proszę o oddanie głosu na mnie, bo każdy głos bez straty jest głosem dla Beaty – zakończyła Mazurek, zbierając brawa.

Pełny film ze spotkania z Beatą Mazurek w Zamościu, wraz z wystąpieniami kilku przedmówców, można obejrzeć poniżej.

Najnowsze artykuły w kategorii „Wiadomości”

Piotr Zając i Paweł Fajdek

Paweł Fajdek z gratulacjami od władz Zamościa

Paweł Fajdek, zawodnik KS Agros Zamość, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, odwiedził Zamość, by spotkać się z władzami miasta i kibicami.

źródło: rawpixel.com (archiwum)

Piwo będzie droższe? Rząd chce podnieść akcyzę

Aż o 10 procent, a nie 3 procent jak zapowiadano przed wyborami parlamentarnymi, ma wzrosnąć akcyza na piwo i inne wyroby alkoholowe.

fot. Adrian Such

Zamość otrzymał czujniki jakości powietrza

Miasto Zamość, z inicjatywy Stowarzyszenia „Zamość – Nasz Wspólny Dom”, otrzymało cztery czujniki jakości powietrza ufundowane przez Veolię Wschód.

źródło: zamosc.pl

Znamy skład Młodzieżowej Rady Miasta Zamość

Młodzieżowa Rada Miasta Zamość, wybrana na kadencję 2019-2021, rozpoczęła swoją działalność. Podajemy jej skład, w tym nazwiska osób zasiadających w prezydium Rady.