Marek Niedźwiecki w Zamościu

Dziś (16 sierpnia) swoje audycje z Rynku Wodnego w Zamościu nadają Kuba Strzyczkowski i Marek Niedźwiecki, dziennikarze radiowej Trójki.

Popołudniowe pasmo „Zapraszamy do Trójki” w godz. 16.05-19.00 poprowadził Kuba Strzyczkowski. Tuż po nim antenę Programu III Polskiego Radia przejął Marek Niedźwiecki z „Listą Przebojów Trójki”, która potrwa do godz. 22.00. W przerwach między utworami do mikrofonu zapraszani są mieszkańcy Zamościa i turyści.

Obydwu radiowcom towarzyszą na Rynku Wodnym prawdziwe tłumy – organizatorzy musieli dostawiać krzesełka. Kilka zdjęć publikujemy poniżej.

„Spotkania z historią” 2019 – co jeszcze w programie?

Wydarzenie jest częścią 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, który potrwa do jutra (17 sierpnia) i zakończy się uroczystą galą na Rynku Wielkim wraz z koncertem pt. „Opole '80”. Portal Zamojski jest patronem medialnym tego festiwalu. Szczegółowy program opublikowaliśmy tutaj.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.