Pałac Zamoyskich w Zamościu

I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu nadesłało do naszej redakcji komunikat z podziękowaniami dla wszystkich, którzy pomagali w przeprowadzce szkoły do Pałacu Zamoyskich.

Podziękowania skierowano w szczególności do: władz miasta – za udostępnienie Pałacu Zamoyskich na czas renowacji Akademii Zamojskiej; lokalnych przedsiębiorców oraz dyrektorów szkół, placówek i zakładów – za użyczenie środków transportu; absolwentów i rodziców uczniów – za prace remontowe i pomoc w przenoszeniu mienia; absolwentów – za pakowanie i drobne prace; dyrekcji Zakładu Karnego w Zamościu za skierowanie osób do pracy na rzecz szkoły.

Dzięki Państwa zaangażowaniu możliwe było stworzenie odpowiednich warunków do pracy i nauki w roku szkolnym 2019/2020. I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu to szkoła z przeszło stuletnią tradycją. Tutaj staramy się uczyć empatii, wrażliwości na potrzeby innych, współpracy. Cieszymy się, że sami możemy w trudnych chwilach liczyć na wsparcie innych osób – czytamy w tekście z podziękowaniami.

Komunikat zakończono następującymi słowami: — Dziękujemy każdej osobie, która w jakikolwiek sposób przyczyniła się do tego, że od 2 września możemy w spokoju i bez przeszkód kontynuować naukę i pracę w naszym liceum.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.