W ubiegły weekend drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość rozegrały łącznie trzy mecze. Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem, jeden porażką.

Pierwszoligowi zawodnicy PWSZ Zamość wygrali przed własną publicznością 6:4 z drużyną UKS Villa Verde Olesno. Zamojska ekipa wystąpiła w składzie: Paweł Kozieł, Marcin Kusiński, Marcin Litwiniuk, Ihor Zavadskyi.

Jest to dla nas cenne zwycięstwo z wiceliderem pierwszoligowej tabeli i dwoma najlepszymi graczami ligi: Radkiem Mrkvicką i Grzegorzem Adamiakiem. Po dwóch remisach bardzo chcieliśmy zdobyć komplet punktów przed własną publicznością – skomentował trener Piotr Kostrubiec.

W ten sam weekend rozegrano mecze drużyn II i III ligi. Drugoligowa drużyna kobiet PWSZ Zamość przegrała 3:7 z silną drużyną MKS Lewart Lubartów, która będzie głównym kandydatem do baraży o awans do pierwszej ligi. Trzecioligowa drużyna mężczyzn PWSZ Zamość wygrała 8:2 z drużyną Sokół Zwierzyniec.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.