Piotr Zając i Paweł Fajdek

Paweł Fajdek, zawodnik KS Agros Zamość, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, odwiedził Zamość, by spotkać się z władzami miasta i kibicami.

Paweł Fajdek spotkał się w Ratuszu w wiceprezydentem miasta Piotrem Zającem, od którego otrzymał list gratulacyjny i podziękowania za dotychczasowe sukcesy sportowe. W tym roku Paweł Fajdek zdobył m.in. I miejsce na Mistrzostwach Świata w Doha oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Radomiu.

List gratulacyjny i podziękowania otrzymał również Dominik Kopeć, sprinter zamojskiego Agrosu, za zajęcie m.in. I miejsca na tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów w Radomiu w biegach na 100 m oraz biegach na 200 m.

Trenerką Pawła Fajdka jest Jolanta Kumor, zaś trenerem Dominika Kopcia – Andrzej Gdański. Obaj zawodnicy, a także ich trenerzy, oprócz listów gratulacyjnych otrzymali nagrody finansowe Prezydenta Miasta Zamość.

Najnowsze artykuły w kategorii „Wiadomości”

materiał nadesłany

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu – w Europie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu po raz kolejny weźmie udział w programach Unii Europejskiej.

Sylwester w Zamościu

Sylwester 2019/2020: wystąpi m.in. Golden Life

Znamy pierwsze szczegóły tegorocznej imprezy sylwestrowej w Zamościu. Jak dowiedział się Portal Zamojski, wystąpi m.in. zespół Golden Life.

fot. Adrian Such

Na Rynku Wielkim powstaje „Świetlny Labirynt”

Na Rynku Wielkim w Zamościu powstaje „Świetlny Labirynt” – nowa atrakcja na sezon zimowy.

fot. Adrian Such (archiwum)

Idzie zima. W Zamościu spadł pierwszy śnieg

Zima zbliża się wielkimi krokami. Tej nocy w Zamościu spadł pierwszy śnieg. Choć nie jest go dużo, w mieście ruszyła akcja odśnieżania ulic i chodników.