Piotr Zając i Paweł Fajdek

Paweł Fajdek, zawodnik KS Agros Zamość, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, odwiedził Zamość, by spotkać się z władzami miasta i kibicami.

Paweł Fajdek spotkał się w Ratuszu w wiceprezydentem miasta Piotrem Zającem, od którego otrzymał list gratulacyjny i podziękowania za dotychczasowe sukcesy sportowe. W tym roku Paweł Fajdek zdobył m.in. I miejsce na Mistrzostwach Świata w Doha oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Radomiu.

List gratulacyjny i podziękowania otrzymał również Dominik Kopeć, sprinter zamojskiego Agrosu, za zajęcie m.in. I miejsca na tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów w Radomiu w biegach na 100 m oraz biegach na 200 m.

Trenerką Pawła Fajdka jest Jolanta Kumor, zaś trenerem Dominika Kopcia – Andrzej Gdański. Obaj zawodnicy, a także ich trenerzy, oprócz listów gratulacyjnych otrzymali nagrody finansowe Prezydenta Miasta Zamość.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.