Zawodnicy PWSZ Zamość odnieśli kolejne zwycięstwo w I lidze tenisa stołowego. Ich wczorajsze (30.11) spotkanie z drużyną KS Viret CMC Zawiercie zakończyło się wynikiem 9:1.

Mecz odbył się w Zamościu, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Choć trener gospodarzy zapowiadał, że nikogo nie wolno lekceważyć, to już pierwsze pojedynki pokazały różnicę poziomu dzielącą oba zespoły. Drużyna PWSZ Zamość wystąpiła w składzie: Radosław Chrześcian, Paweł Kozieł, Marcin Litwiniuk, Ihor Zavadskyi, pokonując KS Viret CMC Zawiercie 9:1.

W tym meczu byliśmy faworytami i zasłużenie wygraliśmy. Spotkanie od początku do samego końca toczyło się pod nasze dyktando. Daliśmy szansę gry naszemu juniorowi Radkowi Chrześcianowi. Cieszę się bardzo, że udało mu się zdobyć pierwsze punkty w I lidze. Mam nadzieję, że ostatni mecz w tej rundzie, który rozegramy za dwa tygodnie, również wygramy i przed rundą rewanżową będziemy na takiej pozycji w tabeli, by móc atakować miejsca uprawniające do gry w barażach o Superligę – podsumowuje Piotr Kostrubiec, trener drużyny PWSZ Zamość.

Najnowsze artykuły w kategorii „Wiadomości”

materiał nadesłany

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu – w Europie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu po raz kolejny weźmie udział w programach Unii Europejskiej.

Sylwester w Zamościu

Sylwester 2019/2020: wystąpi m.in. Golden Life

Znamy pierwsze szczegóły tegorocznej imprezy sylwestrowej w Zamościu. Jak dowiedział się Portal Zamojski, wystąpi m.in. zespół Golden Life.

fot. Adrian Such

Na Rynku Wielkim powstaje „Świetlny Labirynt”

Na Rynku Wielkim w Zamościu powstaje „Świetlny Labirynt” – nowa atrakcja na sezon zimowy.

fot. Adrian Such (archiwum)

Idzie zima. W Zamościu spadł pierwszy śnieg

Zima zbliża się wielkimi krokami. Tej nocy w Zamościu spadł pierwszy śnieg. Choć nie jest go dużo, w mieście ruszyła akcja odśnieżania ulic i chodników.