Zawodnicy PWSZ Zamość odnieśli kolejne zwycięstwo w I lidze tenisa stołowego. Ich wczorajsze (30.11) spotkanie z drużyną KS Viret CMC Zawiercie zakończyło się wynikiem 9:1.

Mecz odbył się w Zamościu, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Choć trener gospodarzy zapowiadał, że nikogo nie wolno lekceważyć, to już pierwsze pojedynki pokazały różnicę poziomu dzielącą oba zespoły. Drużyna PWSZ Zamość wystąpiła w składzie: Radosław Chrześcian, Paweł Kozieł, Marcin Litwiniuk, Ihor Zavadskyi, pokonując KS Viret CMC Zawiercie 9:1.

W tym meczu byliśmy faworytami i zasłużenie wygraliśmy. Spotkanie od początku do samego końca toczyło się pod nasze dyktando. Daliśmy szansę gry naszemu juniorowi Radkowi Chrześcianowi. Cieszę się bardzo, że udało mu się zdobyć pierwsze punkty w I lidze. Mam nadzieję, że ostatni mecz w tej rundzie, który rozegramy za dwa tygodnie, również wygramy i przed rundą rewanżową będziemy na takiej pozycji w tabeli, by móc atakować miejsca uprawniające do gry w barażach o Superligę – podsumowuje Piotr Kostrubiec, trener drużyny PWSZ Zamość.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.