Sylwester w Zamościu

Znamy pierwsze szczegóły tegorocznej imprezy sylwestrowej w Zamościu. Jak dowiedział się Portal Zamojski, wystąpi m.in. zespół Golden Life.

Golden Life to polski zespół muzyczny założony w Gdańsku w 1988 roku. Jest znany z wielu radiowych przebojów, m.in. Oprócz błękitnego nieba (cover utworu Marka Jackowskiego) czy 24.11.94 („Życie choć piękne tak kruche jest”).

Jak dowiedział się Portal Zamojski, zespół wystąpi w Zamościu 31 grudnia podczas imprezy sylwestrowej, prawdopodobnie o godz. 22.30 lub 23.00.

Według naszych nieoficjalnych informacji, Golden Life nie będzie jedynym wykonawcą, zaś cała impreza ma odbyć się w miejscu innym niż Rynek Wielki.

O kolejnych szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.