Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu po raz kolejny weźmie udział w programach Unii Europejskiej.

Dziesięcioro nauczycieli zostało zakwalifikowanych na kursy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Malcie w ramach projektu „Efektywna szkoła”. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo skorzystają także uczniowie.

W marcu 2020 r. wysyłamy 10 uczniów do Włoch, pięcioro do Grecji i czworo do Turcji. Mamy nadzieję, że czas spędzony za granicą zmotywuje naszych wychowanków do nauki, zwłaszcza języków obcych. Będzie to także okazja do porównania naszej szkoły do szkół zagranicznych – informuje Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.