Lodowisko przed Ratuszem w Zamościu

Lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu zostało otwarte. Dziś wstęp jest bezpłatny.

Lodowisko zostało otwarte dzisiaj w samo południe i od początku cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Dziś wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Ceny biletów w pozostałe dni będą następujące: normalny 7 zł (dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny: 4 zł), ulgowy 6 zł (dla posiadaczy KDR: 4 zł), zaś grupowy powyżej 15 osób – 4 zł za osobę.

O godz. 16.00 na lodowisku rozpocznie się dwugodzinna impreza mikołajkowa organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. W programie m.in. wizyta Świętego Mikołaja, zabawy dla dzieci, konkurencje sportowe. Muzykę zapewni DJ Pex.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.