O godz. 16.00 na lodowisku przed Ratuszem w Zamościu rozpoczęła się impreza mikołajkowa z udziałem Św. Mikołaja i tłumów młodzieży.

Lodowisko zostało otwarte dziś w samo południe. O godz. 16.00 na lodowisku rozpoczęła się dwugodzinna impreza mikołajkowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. W programie uwzględniono m.in. wizytę Świętego Mikołaja, zabawy dla dzieci, konkurencje sportowe. Muzykę zapewnia DJ Pex.

Impreza ma zakończyć się o godz. 18.00. O tej samej godzinie na Rynku Wielkim odbędzie się oficjalne otwarcie „Świetlnego Labiryntu”.

Dziś wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.