Motomikołaje Zamość 2019

Dziś w samo południe na Rynku Wielkim w Zamościu pojawili się motomikołaje ze słodyczami.

W tę rolę wcielili się motocykliści z Zamojskiej Grupy Motocyklowej. Motomikołaje wjechali na Rynek Wielki swoimi jednośladami, a następnie rozdawali cukierki, gromadząc wokół siebie gromadki dzieci. Jak poinformował nas jeden z motomikołajów, w planach na dziś mają jeszcze wizytę w domu dziecka.

Przypomnijmy – do wieczora na Rynku Wielkim w Zamościu potrwa tradycyjny Jarmark Świąteczny. Na godz. 13.30 zaplanowano występ Violinek, godz. 14.30 – ogłoszenie wyników konkursu „Pierniczek Roku 2019”, godz. 15.00 – wizytę morsów.

Najnowsze wiadomości

13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Za nami 13. Wigilia na Rynku Wielkim w Zamościu

Dziś (22.12) na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się tradycyjna, 13. Wigilia mieszkańców miasta pod hasłem „Bądźmy wszyscy razem”.

Wieszaki przy „Okrąglaku” | fot. Adrian Such

„Marzniesz?? Weź sobie ubranie!” – akcja w Zamościu

Idzie zima. W związku z tym w kilku punktach Zamościa, z inicjatywy PGK Sp. z o.o., pojawiły się wieszaki na ubrania dla potrzebujących.

Czujnik jakości powietrza

Zamość ma kolejne czujniki jakości powietrza

W Zamościu zainstalowano kolejne czujniki jakości powietrza. Władze miasta poinformowały dziś (18.12) o zakupie pięciu takich urządzeń.

fot. Adrian Such

„Dziś sędziowie, jutro Ty” – protest w Zamościu

W Zamościu trwa protest pod hasłem „Dziś sędziowie, jutro Ty”. Podobne protesty zorganizowano w wielu innych miejscowościach w Polsce.

materiał nadesłany

Turniej o Puchar Dyrektora OSiR – publikujemy wyniki

W ostatnią sobotę (14.12) w Zamościu rozegrano halowy turniej piłki nożnej Orlików Starszych z rocznika 2009 o Puchar Dyrektora OSiR.