Edukacja

Jutro (18 października) w Zamościu odbędzie się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, obchodzonego corocznie 14 października.

Przejścia dla pieszych przy kilku szkołach w Zamościu zostały specjalnie oznakowane. Inwestycję dofinansowała Fundacja ORLEN Dar Serca.

Biblioteka szkolna przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu, czyli popularnym „Ekonomiku”, ogłosiła akcję pt. „100 książek na 100-lecie niepodległości”. Na czym ona polega?

Do 17 września można składać wnioski o przyznanie stypendiów na rok szkolny 2018/2019. Komu przysługuje stypendium szkolne?

Dziś rozpoczął się nowy rok szkolny dla ponad 17 tys. uczniów, wychowanków oraz słuchaczy szkół i placówek działających na terenie Zamościa.

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu postanowili uczyć seniorów korzystania ze smartfona. Ich akcja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Zamojska młodzież udowadnia, że wagary można spędzać mądrze. Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś w nowej hali OSiR trwają EduTargi.

Spełniło się marzenie wielu młodych ludzi. Dziś do Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu przyjechał znany piosenkarz Rafał Brzozowski.

We wtorek w Zamościu odbył się finał Konkursu Matematycznego dla nastolatków, zorganizowanego przez PWSZ i 1 LO.

Za nami finał IX Zamojskiego Dyktanda, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu oraz II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu.