niedziela, 26.02.2017

Ekonomik zaprasza na zajęcia fotograficzne i naukę zdrowego stylu życia

Stowarzyszenie „Przyjaciół Ekonomika” zaprasza gimnazjalistów do udziału w projekcie „Maluj świat barwami, a nie nałogami”
Stowarzyszenie „Przyjaciół Ekonomika” zaprasza gimnazjalistów do udziału w projekcie „Maluj świat barwami, a nie nałogami” materiał nadesłany

Stowarzyszenie „Przyjaciół Ekonomika” zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie „Maluj świat barwami, a nie nałogami”.

Celem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia i ochrona młodzieży przed nałogami, m.in. poprzez kreatywne spędzanie czasu wolnego.

Jak poinformowali nas organizatorzy, na uczestników czekają profesjonalne zajęcia fotograficzne, a także spotkania z psychologiem i pedagogiem nt. zdrowego stylu życia – to wszystko bezpłatnie.

Oferta jest skierowana do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych mieszkających na terenie Zamościa i uczęszczających do szkół prowadzonych przez Miasto Zamość.

Rekrutacja do 1. tury rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 10 marca. Nabór do 2. tury zostanie ruszy we wrześniu. Każdy z uczestników otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w projekcie. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Stowarzyszenia.

© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: