niedziela, 01.10.2017

Zamość: Podwórko Talentów Nivea powstaje w błyskawicznym tempie

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 powstaje w błyskawicznym tempie
Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 powstaje w błyskawicznym tempie materiał nadesłany

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu trwa budowa nowoczesnego placu zabaw od firmy Nivea. Uroczyste otwarcie – z udziałem gościa specjalnego Mateusza Kusznierewicza – nastąpi już 16 października.

Przypomnijmy – tzw. Podwórko Talentów jest nagrodą w internetowym konkursie firmy Nivea, o którym pisaliśmy wielokrotnie, zachęcając do głosowania. Plac miał zostać zbudowany w 20 miejscowościach z największą liczbą głosów.

W emocjonującej rywalizacji brało udział aż 200 podmiotów z całej Polski. Dzięki zaangażowaniu internautów, a także dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców, uczniów, lokalnych mediów i wielu innych podmiotów, Zamość znalazł się na 6. miejscu.

Podwórko Talentów Nivea w Zamościu

Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 rozpoczęła się w ostatnim tygodniu września. — Prace postępują bardzo szybko. Każdego dnia na placu pojawiają się kolejne kolorowe elementy wyposażenia, z których już wkrótce powstanie piękny, nowoczesny plac zabaw – poinformowała nas dyrektor placówki Alicja Dubel.

Datę otwarcia poznaliśmy podczas odbierania dyplomu z podziękowaniami dla naszej redakcji. Będzie to 16 października. W uroczystości ma wziąć udział ambasador akcji Podwórek Talentów Nivea – wybitny sportowiec Mateusz Kusznierewicz.

© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: