środa, 08.11.2017

Tłumy młodzieży w Ekonomiku – za nami V Szkolny Dzień Zawodów [zdjęcia]

Za nami V Szkolny Dzień Zawodów w „Ekonomiku”
Za nami V Szkolny Dzień Zawodów w „Ekonomiku” fot. Adrian Such

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś w „Ekonomiku” zorganizowano V Szkolny Dzień Zawodów. Impreza przyciągnęła tłumy młodzieży, głównie gimnazjalistów.

W związku z potrzebą dostosowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy (…) pragniemy pomóc uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w planowaniu kariery zawodowej oraz wyborze kierunku dalszej edukacji – informowano w zaproszeniu.

W programie uwzględniono m.in. konferencję nt. roli doradcy zawodowego w życiu młodego człowieka, przerwę na poczęstunek, spotkania z doradcą zawodowym i pracodawcami, a także pokazy umiejętności uczniów Ekonomika w następujących zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik informatyk, technik logistyk, technik spedytor, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik usług fryzjerskich, technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej.

Po pracowniach – jak co roku – oprowadziła nas p. Katarzyna Czarnowska wraz z uczennicami. Zdjęcia można już obejrzeć w naszej galerii.

© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: