Kultura i rozrywka

Bogate relacje z wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych organizowanych w Zamościu. Koncerty, przeglądy artystyczne, wystawy, spotkania autorskie.

Możliwe, że w Zamościu odbędzie się kolejna wielka impreza na miarę koncertu telewizyjnej Dwójki – ujawnił nam prezydent Andrzej Wnuk.

Dziś w sali widowiskowej Klubu Batalionowego w Zamościu odbył się koncert „Miłość do Niepodległej” w wykonaniu młodzieży.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś w Katedrze Zamojskiej – na zakończenie 39. Zamojskich Dni Muzyki – odbył się koncert Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod batutą Tadeusza Wicherka.

Już w najbliższą niedzielę (30 września) o Zamościu usłyszy cała Polska. Audycję z Muzeum Zamojskiego będzie nadawało Polskie Radio.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś w Zamojskim Domu Kultury otwarto wystawę pt. „Koncertowe szaleństwa”.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu otrzymało prestiżową nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za 2017 rok.

Portal Zamojski zdobył wyniki oglądalności koncertu telewizyjnej Dwójki, który odbył się 29 lipca na Rynku Wielkim w Zamościu.

Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” rozsławiał Zamość w Japonii. Tancerze polecieli tam na zaproszenie Japońskiej Federacji Miłośników Tańca.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, wczoraj w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu czytano „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego w ramach 7. edycji ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się impreza charytatywna dla 2-letniej Kingi. Całodniowa zbiórka pieniędzy zakończyła się koncertem zespołu Cree.