czwartek, 02.08.2018

„Muza na Kwadracie” przeniesiona na Rynek Wodny

Koncert „Muzy na Kwadracie” na Rynku Wodnym
Koncert „Muzy na Kwadracie” na Rynku Wodnym fot. Adrian Such (archiwum)

W Zamościu trwa „Muza na Kwadracie” – wakacyjny cykl małych koncertów na Starym Mieście. Nastąpiła jednak zmiana miejsca występów.

„Muza na Kwadracie” to cykl małych, wakacyjnych koncertów, organizowanych dotychczas na Rynku Wielkim. Ostatnie dwa koncerty odbyły się jednak na Rynku Wodnym ze względu na inne wydarzenia przed Ratuszem.

Tymczasowa lokalizacja „Muzy na Kwadracie” spodobała się artystom i publiczności. W związku z tym zdecydowano, że wszystkie sierpniowe koncerty będą organizowane właśnie na Rynku Wodnym.

„Muza na Kwadracie” 2018

Na wakacyjny cykl pt. „Muza na Kwadracie” zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu. Koncerty będą grane we wszystkie czwartki do końca wakacji: 2 sierpnia, 9 sierpnia, 16 sierpnia, 23 sierpnia i 30 sierpnia o godz. 18.00. Szczegółowy program opublikowaliśmy w osobnej zapowiedzi.

Przypominamy, że już dziś (2 sierpnia) o godz. 18.00 na Rynku Wodnym odbędzie się koncert „W tanecznym rytmie”. Przed publicznością wystąpi trio: Agata Śmiglewska (obój), Stanisław Górka (klarnet), Karolina Zorn (fagot).

© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: