czwartek, 16.08.2018

Andrzej Wnuk ma już swój komitet wyborczy

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk
Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk fot. Adrian Such (archiwum)

Dziś rano został utworzony Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Wnuka, który zaproponuje kandydatów do Rady Miasta Zamość w najbliższych wyborach samorządowych.

Wybory samorządowe 2018 odbędą się 21 października. Mieszkańcy Zamościa wybiorą m.in. prezydenta oraz swoich przedstawicieli do Rady Miasta.

Dziś rano do Komisarza Wyborczego w Zamościu złożono zawiadomienie o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Wnuka. Poinformował nas o tym Piotr Małysz, pełnomocnik wyborczy tego komitetu.

W skład komitetu założycielskiego weszli (alfabetycznie): Jacek Dziura, Piotr Małysz, Jan Wojciech Matwiejczuk, Krzysztof Sowa, Andrzej Zastąpiło.

Listę kandydatów KWW Andrzeja Wnuka w wyborach do Rady Miasta Zamość poznamy prawdopodobnie już w najbliższych dniach.

© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
 • Konwencja wyborcza PiS z udziałem Andrzeja Wnuka [zdjęcia]

  Konwencja wyborcza PiS z udziałem Andrzeja Wnuka [zdjęcia]

  Dziś w Zamościu odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wziął w niej udział m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, który ubiega się o reelekcję jako kandydat bezpartyjny popierany przez PiS.

 • Beata Mazurek i Jarosław Gowin popierają Andrzeja Wnuka

  Beata Mazurek i Jarosław Gowin popierają Andrzeja Wnuka

  Dziś do Zamościa przyjechali Beata Mazurek (PiS) i Jarosław Gowin (Porozumienie). Celem wizyty było ogłoszenie poparcia Zjednoczonej Prawicy dla prezydenta Andrzeja Wnuka, który ubiega się o reelekcję w tegorocznych wyborach samorządowych.

 • Koalicja Obywatelska w Zamościu – kandydaci na radnych i program

  Koalicja Obywatelska w Zamościu – kandydaci na radnych i program

  Dziś na Rynku Wodnym w Zamościu odbyła się konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej – wspólnego projektu PO, Nowoczesnej, SLD i PSL. W trakcie spotkania z dziennikarzami przedstawiono kandydatów do Rady Miasta oraz program wyborczy. Sławomir Ćwik, kandydat Koalicji na prezydenta Zamościa, komentował też przebieg kampanii wyborczej w Zamościu.