sobota, 08.09.2018

Do Zamościa przyjechał Paweł Kukiz [zdjęcia, wideo]

Od lewej: Paweł Kukiz i Jarosław Sachajko podczas spotkania w Zamościu
Od lewej: Paweł Kukiz i Jarosław Sachajko podczas spotkania w Zamościu fot. Adrian Such

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś do Zamościa przyjechał Paweł Kukiz – znany muzyk, założyciel ruchu Kukiz'15, poseł na Sejm RP.

Spotkanie z Pawłem Kukizem odbyło się dziś rano w siedzibie komendy OHP przy ul. Kilińskiego 86a. Przy stole obok Pawła Kukiza zasiadł Jarosław Sachajko – poseł Kukiz'15, kandydat na prezydenta Zamościa.

Obaj posłowie mówili m.in. o programie Kukiz'15, komentowali też bieżącą sytuację polityczną w kraju. Pod koniec spotkania przewidziano czas na pytania od publiczności.

Kilka zdjęć można już obejrzeć w naszej galerii poniżej. Pod galerią zamieściliśmy też pełny materiał filmowy z naszej transmisji na żywo.

 • Transmisja na żywo:
© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
 • Konwencja wyborcza PiS z udziałem Andrzeja Wnuka [zdjęcia]

  Konwencja wyborcza PiS z udziałem Andrzeja Wnuka [zdjęcia]

  Dziś w Zamościu odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wziął w niej udział m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, który ubiega się o reelekcję jako kandydat bezpartyjny popierany przez PiS.

 • Beata Mazurek i Jarosław Gowin popierają Andrzeja Wnuka

  Beata Mazurek i Jarosław Gowin popierają Andrzeja Wnuka

  Dziś do Zamościa przyjechali Beata Mazurek (PiS) i Jarosław Gowin (Porozumienie). Celem wizyty było ogłoszenie poparcia Zjednoczonej Prawicy dla prezydenta Andrzeja Wnuka, który ubiega się o reelekcję w tegorocznych wyborach samorządowych.

 • Koalicja Obywatelska w Zamościu – kandydaci na radnych i program

  Koalicja Obywatelska w Zamościu – kandydaci na radnych i program

  Dziś na Rynku Wodnym w Zamościu odbyła się konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej – wspólnego projektu PO, Nowoczesnej, SLD i PSL. W trakcie spotkania z dziennikarzami przedstawiono kandydatów do Rady Miasta oraz program wyborczy. Sławomir Ćwik, kandydat Koalicji na prezydenta Zamościa, komentował też przebieg kampanii wyborczej w Zamościu.