piątek, 28.09.2018

Kto zwyciężył w debacie kandydatów na prezydenta Zamościa? [sonda, wideo]

Od lewej: Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko i Andrzej Wnuk
Od lewej: Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko i Andrzej Wnuk fot. Adrian Such

Dziś w Hotelu Artis odbyła się debata kandydatów na prezydenta Zamościa w nadchodzących wyborach samorządowych. Tematem debaty była gospodarka i wizja rozwoju miasta. Który z kandydatów zaprezentował się najlepiej? Zapraszamy do oddania głosu w naszej sondzie.

Debata odbyła się dziś po południu w Hotelu Artis. Została zorganizowana przez Unię Szefów Firm Zamojszczyzny. Przybyłych gości powitał Jacek Socha, prezes USFZ, zaś całe spotkanie poprowadził dr Bogusław Klimczuk.

W debacie wzięli udział wszyscy kandydaci na prezydenta Zamościa (wg kolejności alfabetycznej, zastosowanej podczas debaty): Sławomir Ćwik (kandydat Koalicji Obywatelskiej stworzonej przez PO, Nowoczesną, SLD i PSL), Marta Pfeifer (kandydatka niezależna), Jarosław Sachajko (poseł na Sejm RP, kandydat Kukiz'15), a także Andrzej Wnuk (aktualny prezydent Zamościa, kandydat bezpartyjny popierany przez PiS).

Na początku kandydaci zaprezentowali swoje biografie i programy wyborcze, potem odpowiadali na pytania moderatora i publiczności związane z gospodarką i rozwojem miasta, jednak zdecydowanie najbardziej emocjonującym fragmentem była polemika pomiędzy samymi kandydatami – każdy z nich mógł zadać trzy pytania swoim konkurentom.

Pełny materiał filmowy z dzisiejszej debaty można obejrzeć poniżej. Ponadto zachęcamy do oddania głosu w naszej sondzie.

Kto zwyciężył w dzisiejszej debacie USzFZ?
  • Transmisja na żywo:
© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: