środa, 03.10.2018

Marta Pfeifer przedstawiła kandydatów do Rady Miasta

Konferencja prasowa Marty Pfeifer i jej kandydatów do Rady Miasta
Konferencja prasowa Marty Pfeifer i jej kandydatów do Rady Miasta źródło: facebook.com / Marta Pfeifer

Dziś w Zamościu odbyła się konferencja prasowa Marty Pfeifer ws. wyborów samorządowych 2018. Kandydatka na prezydenta Zamościa przedstawiła swój program wyborczy oraz kandydatów do Rady Miasta.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, konferencja odbyła się dziś po południu w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym ALEX. Marta Pfeifer, niezależna kandydatka na prezydenta Zamościa, przedstawiła swój program wyborczy, a także kandydatów do Rady Miasta.

Zaproszenie nie dla każdego

Niestety nie możemy zrelacjonować Państwu tej konferencji, ponieważ nie otrzymaliśmy na nią zaproszenia, tak jak na dwie wcześniejsze konferencje Marty Pfeifer – ws. spalarni odpadów oraz przetargu w PGK.

Listę wszystkich kandydatów do Rady Miasta, z podziałem na komitety i okręgi wyborcze, opublikowaliśmy 18 września. Na liście znajdują się m.in. nazwiska kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Marty Pfeifer.

Kandydaci na prezydenta Zamościa

Oprócz Marty Pfeifer w wyborach prezydenckich startują także (wg kolejności ogłoszenia decyzji o kandydowaniu): Andrzej Wnuk (aktualny prezydent Zamościa, kandydat bezpartyjny popierany przez PiS), Sławomir Ćwik (kandydat Koalicji Obywatelskiej stworzonej przez PO, Nowoczesną, SLD i PSL) oraz Jarosław Sachajko (poseł na Sejm RP, kandydat Kukiz'15).

Wiadomości nt. wyborów samorządowych 2018, w tym relacje z konferencji prasowych różnych kandydatów i komitetów, można śledzić na naszej specjalnej stronie o tematyce wyborczej.

© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: