Na sygnale

Komunikaty policyjne i strażackie. Informacje o wypadkach, pożarach i przestępstwach.

Paweł Kulik, właściciel gabinetu weterynaryjnego w Zamościu, ostrzega posiadaczy psów przed niebezpieczeństwem.

45-letni Stanisław G., były proboszcz z Kalinówki, odsiaduje wyrok za molestowanie pięciu dziewczynek. W trakcie jego pobytu w więzieniu wyszło na jaw, że ksiądz mógł molestować także inne dziecko.

Mieszkanka Zamościa została brutalnie pobita w busie podczas powrotu z wycieczki. Sąd skazał sprawcę na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata – informuje „Kronika Tygodnia”.

Pedofil zaatakował 7-letnią dziewczynkę w bloku na Nowym Mieście w Zamościu. Wszedł za nią do klatki schodowej, przydusił ją do ściany i zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Trwają poszukiwania sprawcy.

83-letnia mieszkanka Zamościa została okradziona przez osoby, które odwiedziły jej mieszkanie pod pretekstem naprawy awarii.

21-letni mieszkaniec Zamościa zaatakował nożem dwóch przechodniów. Do zdarzenia doszło w nocy na ul. Sadowej w Zamościu.

Policjant zamojskiej drogówki pilotował auto z ciężarną kobietą. Wcześniej zatrzymał je do kontroli, bo kierowca łamał przepisy.

Płonące samochody to w Zamościu widok niecodzienny. Do takiego zdarzenia doszło w sobotę na parkingu przy ul. Wyszyńskiego.

71-letni kierowca nie zapanował nad samochodem w trakcie jazdy po rondzie. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dziś o godz. 12.00 w Zamościu zawyją syreny alarmowe.