Na sygnale

Komunikaty policyjne i strażackie. Informacje o wypadkach, pożarach i przestępstwach.

Wczoraj (25 listopada) na giełdzie w Mokrem doszło do zatrzymania dwóch osób, które handlowały podrobioną odzieżą.

18-latek z powiatu tomaszowskiego nie będzie miał dobrych wspomnień ze swojego wczorajszego egzaminu na prawo jazdy – w trakcie egzaminu stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji.

Wczoraj na terenie Zamościa policja zatrzymała 53-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania.

Ulicami Zamościa jeździł pijany kierowca. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Udało się go zatrzymać na ul. Wyszyńskiego dzięki obywatelskiej postawie innego kierowcy.

Wczoraj (28 października) na giełdzie w Mokrem doszło do zatrzymania czterech osób, które handlowały podrobioną odzieżą.

Paweł Kulik, właściciel gabinetu weterynaryjnego w Zamościu, ostrzega posiadaczy psów przed niebezpieczeństwem.

45-letni Stanisław G., były proboszcz z Kalinówki, odsiaduje wyrok za molestowanie pięciu dziewczynek. W trakcie jego pobytu w więzieniu wyszło na jaw, że ksiądz mógł molestować także inne dziecko.

Mieszkanka Zamościa została brutalnie pobita w busie podczas powrotu z wycieczki. Sąd skazał sprawcę na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata – informuje „Kronika Tygodnia”.

Pedofil zaatakował 7-letnią dziewczynkę w bloku na Nowym Mieście w Zamościu. Wszedł za nią do klatki schodowej, przydusił ją do ściany i zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Trwają poszukiwania sprawcy.

83-letnia mieszkanka Zamościa została okradziona przez osoby, które odwiedziły jej mieszkanie pod pretekstem naprawy awarii.