środa, 19.09.2018

W Zamościu grasuje pedofil. Zaatakował 7-letnią dziewczynkę

Pedofil zaatakował 7-latkę na Nowym Mieście w Zamościu
Pedofil zaatakował 7-latkę na Nowym Mieście w Zamościu fot. JackF, fotolia.com (archiwum)

Pedofil zaatakował 7-letnią dziewczynkę w bloku na Nowym Mieście w Zamościu. Wszedł za nią do klatki schodowej, przydusił ją do ściany i zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Trwają poszukiwania sprawcy.

Do zdarzenia doszło 2 września. 7-latka poskarżyła się rodzicom, a ci zgłosili sprawę na policję. Prokuratura Rejonowa w Zamościu wszczęła śledztwo, a rodzice ostrzegają się nawzajem w internecie. O sprawie piszą m.in. „Tygodnik Zamojski” i „Kronika Tygodnia” w bieżących wydaniach.

Nie jest to pierwsze zgłoszenie tego typu. Pod koniec 2017 roku nieznajomy mężczyzna przed Szkołą Podstawową nr 3 zaczepiał uczennice wracające do domów po lekcjach. Prosił je o pomoc w rozwiązaniu sznureczków w jego kurtce. Rodzice zaalarmowali szkołę, a dyrekcja zgłosiła sprawę na policję, ale relacji przerażonych dzieci nie udało się potwierdzić.

Jak przypomina „Tygodnik Zamojski”, w 2016 roku inni rodzice powiadomili policję, że nieznajomy mężczyzna zaczepiał ich córki na osiedlu Orzeszkowej-Reymonta i w rejonie ul. Infułackiej. Miał prosić je o pomoc w poprawieniu ubrania. Tej osoby również nie udało się namierzyć.

© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: