Reklama

Informacja o cookies:
Używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Zamość: wideo - Portal Zamojski

Dziś w Zamościu, podobnie jak w Warszawie i wielu innych miejscowościach, odbył się protest przeciwko zmianom w sądownictwie i ordynacji wyborczej zaproponowanym przez Prawo i Sprawiedliwość.

Obniżenia cen biletów MZK domagali się zamojscy radni PiS podczas dzisiejszej konferencji prasowej w biurze posła Sławomira Zawiślaka.

Teresa Madej i Witold Paszt zapraszają do licytowania przedmiotów podczas 1. Powojennego Balu Oficerskiego, który odbędzie się już 18 listopada.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś na Rynku Wielkim w Zamościu odbyły się główne obchody 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

W najbliższych dniach w Zamościu odbędą się uroczyste obchody Święta Niepodległości. Zaplanowano nie tylko manifestację patriotyczną przed Ratuszem, ale też wiele wydarzeń towarzyszących.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” zaprasza na „Kobiecy wieczór” z najnowszym filmem Andrzeja Jakimowskiego pt. „Pewnego razu w listopadzie…”.

Strona 1 z 11

Nasza społeczność: