Reklama

Informacja o cookies:
Używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK

Promocja w portalu i poza nim

Dotknij, aby poznać możliwości

Baner w portalu

Cel: większa rozpoznawalność marki

Post na Facebooku

Cel: szybki dostęp do tysięcy odbiorców

Reklama w Google

Cel: większa oglądalność strony

Spoty w YouTube

Cel: większa rozpoznawalność marki

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, Zamość po raz drugi został „Świetlną Stolicą Polski” w plebiscycie „Świeć się z Energą”. Dziś w Ratuszu odbyło się uroczyste nadanie tytułu i przekazanie nagród o łącznej wartości 50 tys. złotych.

Dziś w całej Polsce trwa 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dużo dzieje się także w Zamościu, m.in. w Galerii Twierdza i domach kultury.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś na Rynku Wielkim odbyło się kolejne wydarzenie związane ze Świętami Bożego Narodzenia – Kolędowanie Zamojskie 2018.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś ulicami Zamościa przeszedł IV Orszak Trzech Króli, zorganizowany tradycyjnie z okazji Święta Objawienia Pańskiego.

Już wkrótce 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co wydarzy się 14 stycznia w Zamościu? Za nami konferencja prasowa w Młodzieżowym Domu Kultury, który jest siedzibą zamojskiego sztabu WOŚP.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś w Zamościu odbyła się świąteczna impreza charytatywna pod hasłem „Patryk, obudź się!”.

Strona 1 z 12
Reklama