Reklama

Informacja o cookies:
Tak jak większość stron, używamy plików „cookie” i podobnych mechanizmów w celu monitorowania oglądalności i dopasowywania reklam do Twoich zainteresowań. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK
Zamość: wideo - Portal Zamojski

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zainaugurowała dziś rok akademicki 2017/2018. Władze uczelni powitały m.in. studentów nowego kierunku pielęgniarstwo.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, dziś na Rynku Wielkim w Zamościu, podobnie jak w wielu innych miejscowościach, zorganizowano tzw. „Czarny wtorek”.

O sprawach kolejowych, inwestycjach w szpitalu „papieskim” i wydatkach na OSP – mówili poseł PiS Sławomir Zawiślak oraz wojewoda lubelski Przemysław Czarnek podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza wszystkie miłośniczki dużego ekranu na „Kobiecy wieczór” z filmem „Botoks”.

Dziś w Ratuszu odbyła się kolejna sesja Rady Miasta. Jednym z najbardziej gorących tematów była likwidacja Straży Miejskiej. Zdecydowana większość radnych zagłosowała przeciwko temu projektowi.

Dziś w Zamościu odbyła się konferencja prasowa poświęcona działaniom rządu Beaty Szydło i parlamentarzystów PiS na rzecz seniorów.

Strona 1 z 10