Zapowiedzi

Zapowiedzi imprez i innych wydarzeń organizowanych w Zamościu. Znajdziesz tu m.in. zaproszenia na koncerty, wystawy, seanse filmowe, spotkania, konferencje, akcje społeczne i charytatywne.

Już w najbliższy piątek (19 października) w Zamościu rozpocznie się wielka i prestiżowa impreza sportowa o zasięgu międzynarodowym – Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 w podnoszeniu ciężarów.

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do Galerii Fotografii „Ratusz” na uroczyste otwarcie wystawy „Stop.Klatka.” autorstwa Magdaleny Wywrot.

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Zamość”. Autorami zdjęć są nowi członkowie ZTF.

Zamojski Dom Kultury zaprasza na ważne wydarzenie dla wielbicieli zespołu Dżem i klimatów bluesowych – koncert „Skazany na bluesa”.

Muzeum Zamojskie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pt. „Zamojska droga do wolności. Listopad 1918 roku w Zamościu”.

Zamojski Dom Kultury zaprasza na „Koncert Jesienny” tańców regionalnych i narodowych w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”.

Zamojskie zoo ma już 100 lat. Z tej okazji już w najbliższą sobotę (29 września) zwiedzanie ogrodu będzie całkowicie bezpłatne.

27 września w Zamościu odbędą się uroczyste obchody 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego.

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na 39. Zamojskie Dni Muzyki. Co w programie?

Mirosław Chmiel i Stanisław Orłowski, znani mistrzowie fotografii z Zamościa, zapraszają na otwarcie ich wspólnej wystawy pt. „Fotografia”.