Zapowiedzi

Zapowiedzi imprez i innych wydarzeń organizowanych w Zamościu. Znajdziesz tu m.in. zaproszenia na koncerty, wystawy, seanse filmowe, spotkania, konferencje, akcje społeczne i charytatywne.

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na przedświąteczny koncert pt. „Kolędowy Czas”.

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do Galerii Fotografii „Ratusz” na uroczyste podsumowanie XXVI Międzynarodowego Biennale Fotografii „Zabytki”. Już dziś znane są nazwiska laureatów.

Już w najbliższą niedzielę (16 grudnia) na Rynku Wielkim odbędzie się wspólna wigilia mieszkańców Zamościa.

Zamojska Grupa Fotograficzna i Restauracja Morandówka zapraszają na wystawę zdjęć Tadeusza Adamczuka pt. „Natura jest piękna (HDR)”. Czym jest HDR? Wyjaśniają to organizatorzy w zaproszeniu na wernisaż.

„Czuwam” – to tytuł spektaklu przygotowanego przez młodzież Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych, który będzie do obejrzenia już w najbliższy czwartek (13 grudnia) w Klubie Batalionowym.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu zaprasza do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności.

W roku 2018 obchodzono nie tylko 100. rocznicę odzyskania niepodległości, ale również 100-lecie przyznania praw wyborczych kobietom w Polsce. Z tej okazji Muzeum „Arsenał” realizowało projekt pt. „Szlakiem Emancypantek i Patriotek”, którego podsumowanie odbędzie się 14 grudnia.

W sobotę (8 grudnia) w Zamościu odbędzie się duża impreza sportowa – VIII Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej z udziałem miast partnerskich, organizowany przez Diecezjalny Klub Sportowy „Gaudium” Zamość.

6 grudnia na lodowisku przed Ratuszem odbędzie się impreza mikołajkowa. W programie m.in. bezpłatne ślizganie i konkursy z nagrodami.

Sylwester 2018/2019 zbliża się dużymi krokami. 31 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu wystąpią Dj Fair Daddy, Rebeka oraz Fisz Emade Tworzywo. Publikujemy szczegółowy program imprezy.