czwartek, 30.11.2017

7 grudnia: zostań opiekunem seniorów – zaprasza Promedica24

Na spotkanie zaprasza Promedica24
Na spotkanie zaprasza Promedica24 fot. Halfpoint, fotolia.com (archiwum)

Promedica24 zaprasza na otwarcie nowego biura w Zamościu. Podczas wydarzenia będzie można uzyskać szczegółowe informacje nt. pracy opiekuna seniorów.

Nowe biuro będzie działać przy ul. Solnej 3. Otwarcie nastąpi 7 grudnia (czwartek) o godz. 11.00. — Przyjdź i dowiedz się więcej o pracy opiekuna seniorów. Czekają na Ciebie wspaniałe atrakcje i tort – zachęca firma w komunikacie przesłanym do naszej redakcji.

Czym zajmuje się Promedica24?

Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 31 600 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem – czytamy na stronie firmy.

 • Kiedy: 7 grudnia (czwartek), godz. 11.00
 • Gdzie: Promedica24 (Zamość, ul. Solna 3)
 • Bilety: Wstęp wolny
 • Program: – otwarcie biura,
  – informacje nt. pracy opiekuna seniorów,
  – poczęstunek i inne atrakcje
 • Organizatorzy: Promedica24
 • Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany
© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
 • Co warto wiedzieć przed wzięciem kredytu?

  Co warto wiedzieć przed wzięciem kredytu?

  Niskie stopy procentowe sprawiają, że branie kredytów jest obecnie bardzo opłacalne. Uzyskanie w ten sposób dodatkowe środki można przeznaczyć na dowolny cel. Nieważne czy masz przed sobą okazję życia, czy potrzebujesz dodatkowych środków na wesele, czy Święta – pożyczka może być rozwiązaniem dla Ciebie.

…lub przejdź do: