piątek, 05.01.2018

9-12 stycznia: szkolenia w zamojskim ZUS dla lekarzy i przedsiębiorców

Zamojski ZUS zaprasza na szkolenia dla lekarzy i przedsiębiorców
Zamojski ZUS zaprasza na szkolenia dla lekarzy i przedsiębiorców fot. Andrey Popov, fotolia.com (archiwum)

Elektroniczne zwolnienia lekarskie, zmiany w opłacaniu składek i najważniejsze informacje dla początkujących przedsiębiorców – to tematy szkoleń, które odbędą się w siedzibie zamojskiego ZUS między 9 a 12 stycznia.

9 stycznia odbędzie się szkolenie pt. „Pakiet nowego przedsiębiorcy”, skierowane do przyszłych lub początkujących przedsiębiorców. Nowi biznesmeni dowiedzą się, jak płacić składki, wypełniać dokumenty ubezpieczeniowe i przesyłać je przez internet.

10 stycznia ZUS opowie o zmianach, które weszły w życie 1 stycznia – przede wszystkim o zasadach rozliczania wpłat, który wpływają na indywidualne rachunki składkowe.

11 stycznia odbędzie się szkolenie dla lekarzy nt. elektronicznych zwolnień lekarskich. Przedstawiciel ZUS wyjaśni, jak wystawiać zwolnienia elektroniczne, a także zaprezentuje nową metodę podpisywania takich zwolnień, czyli bezpłatny certyfikat ZUS.

12 stycznia odbędzie się kolejne szkolenie nt. elektronicznych zwolnień lekarskich, ale tym razem dla pracodawców.

Wszystkie szkolenia będą organizowane codziennie o godz. 10.00 w sali konferencyjnej zamojskiego ZUS przy ul. Kiepury 2. Obowiązują zapisy, szczegóły poniżej.

  • Kiedy: 9-12 stycznia, każdego dnia o godz. 10.00
  • Gdzie: Siedziba ZUS (Zamość, ul. Kiepury 2)
  • Bilety: Udział bezpłatny
  • Zapisy: tel. 84 639 60 95
  • Organizatorzy: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski