wtorek, 13.02.2018

16 lutego: IV Konkurs Piosenki Rosyjskiej w „Budowlance”

„Budowlanka” zaprasza na IV Konkurs Piosenki Rosyjskiej
„Budowlanka” zaprasza na IV Konkurs Piosenki Rosyjskiej fot. BillionPhotos.com, źródło: fotolia.com (archiwum)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Zamościu, czyli popularna „Budowlanka”, zaprasza na IV Konkurs Piosenki Rosyjskiej.

Muzycznych atrakcji będzie sporo. — Nasza sala gimnastyczna 16 lutego o godz. 9.00 zamieni się w salę koncertową, z prawdziwą sceną i przepiękną dekoracją. Zabłysną światła reflektorów i laserów – pisze „Budowlanka” w zaproszeniu na wydarzenie.

W konkursie weźmie udział kilkudziesięciu wykonawców – będą to uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zarówno soliści jak i zespoły.

Jury oceni wykonawców w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Główną nagrodą ma być wyjazd dla dwóch osób do Lwowa, ufundowany przez biuro turystyczne Quand. Imprezę wspierają też inni sponsorzy – Budmat, PGK, PGE, MZK, Drogmost, Karczma Góralska, Hurtownia Mars. Trwają rozmowy z kolejnymi. Gdyby tego było mało, przewidziano nagrodę publiczności. Jaką? To na razie niespodzianka.

Konkurs odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 9.00 w „Budowlance”. Portal Zamojski jest patronem medialnym tego wydarzenia.

  • Kiedy: 16 lutego (piątek), godz. 9.00
  • Gdzie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (Zamość, ul. Piłsudskiego 65)
  • Bilety: Wstęp wolny
  • W repertuarze: Muzyka rosyjska
  • Uczestnicy: Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
  • Organizatorzy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Zamościu
© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także: