piątek, 16.02.2018

Od 22 lutego: „Plenery 2017” – wystawa zdjęć z wędrówek po Roztoczu

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na wystawę pt. „Plenery 2017”
Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na wystawę pt. „Plenery 2017” materiał nadesłany

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na otwarcie wystawy „Plenery 2017”, podsumowującej wędrówki po Zamojszczyźnie i Roztoczu w ubiegłym roku.

W 2017 roku członkowie ZGF uczestniczyli w kilkunastu plenerach. — Były to przeważnie jednodniowe wędrówki po Zamojszczyźnie i całym Roztoczu. Byliśmy też w Sanoku i w zamku Krzyżtopór. Odwiedziliśmy liczne zabytkowe obiekty południowo-wschodniej Polski. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Ogólnopolskim Plenerze Fotografów Przyrody w Bieszczadach, skorzystało z niego dziewięciu członków Grupy – wylicza fotograf Mirosław Chmiel.

Podczas wędrówek udało się zrobić dużo zdjęć. — Zdjęcia prezentowane na wystawie są tylko częścią materiału przywiezionego z naszych wypraw. Pozostały materiał wykorzystamy przy organizacji kolejnych wystaw – zapewnia Mirosław Chmiel.

Portal Zamojski jest patronem medialnym tej wystawy. Wernisaż odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 16.00 w Zamojskim Domu Kultury. Wstęp wolny.

  • Kiedy: 22 lutego (czwartek), godz. 16.00
  • Gdzie: Zamojski Dom Kultury (Zamość, ul. Partyzantów 13)
  • Bilety: Wstęp wolny
  • Program: Otwarcie wystawy „Plenery 2017”
  • Autorzy: Tadeusz Adamczuk, Agnieszka Bekier, Artur Buczyński, Mirosław Chmiel, Michał Fandysz, Agnieszka Jakubowska, Krzysztof Kurzępa, Ewa Marszalec, Witold Miąsik, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Tomasz Rybczyński, Waldemar Siatka, Barbara Siewień-Wszoła, Waldemar Suszyna, Mirosław Teterycz
  • Organizatorzy: Zamojska Grupa Fotograficzna
© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także: