środa, 07.03.2018

Dzień Kobiet w Zamościu – publikujemy listę atrakcji

Dzień Kobiet 2018 – jakie atrakcje przygotowano w Zamościu?
Dzień Kobiet 2018 – jakie atrakcje przygotowano w Zamościu? fot. stacestock, fotolia.com (archiwum)

Dzień Kobiet, czyli święto wszystkich pań: dorosłych, nastolatek i dziewczynek, w Zamościu będzie obchodzony na różne sposoby. Publikujemy listę atrakcji.

Do naszej redakcji wpłynęły trzy oferty przygotowane z okazji Dnia Kobiet.

Darmowe przejazdy MZK

Ciekawy prezent z okazji Dnia Kobiet zapowiedział Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu. Wszystkie kobiety, bez względu na wiek, będą mogły jeździć bezpłatnie (bez biletów) autobusami MZK. Oferta obowiązuje tylko 8 marca.

Specjalny seans w „Stylowym”

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” zaprasza na specjalny seans z cyklu „Kobiece wieczory”. 8 marca o godz. 18.00 na ekranie zamojskiego kina zobaczymy „Kobietę sukcesu” – lekką i przewrotną komedię Roberta Wichrowskiego. Przed seansem odbędą się konkursy z nagrodami. Bilety normalne kosztują 17 zł, ulgowe – 15 zł.

Koncert i darmowe zabiegi w ZDK

Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, który odbędzie się 9 marca o godzinie 18.00. Na panie, które nie zdążyły kupić biletów, od godz. 17.00 będą czekać inne atrakcje – m.in. darmowe makijaże, malowanie paznokci, zabiegi na dłonie, pamiątkowe zdjęcia oraz stoiska kwiatowe i z wiankami.

© autor/źródło: nadesłane; opracowanie/korekta: Portal Zamojski