sobota, 21.07.2018

29 lipca: koncert Dwójki w Zamościu – wiemy kto wystąpi!

Już wiemy, kto wystąpi w Zamościu na koncercie telewizyjnej Dwójki
Już wiemy, kto wystąpi w Zamościu na koncercie telewizyjnej Dwójki fot. Adrian Such (archiwum)

Znamy już listę artystów, którzy wystąpią 29 lipca na Rynku Wielkim w Zamościu podczas koncertu telewizyjnej Dwójki.

Przypomnijmy – „Wakacyjna trasa Dwójki”, czyli seria letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez TVP2, wystartuje 22 lipca w Toruniu. Na mapie koncertów znajdą się także: Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk.

Koncert w Zamościu odbędzie się 29 lipca na Rynku Wielkim. O pierwszych szczegółach koncertu Portal Zamojski informował w połowie lipca – pisaliśmy m.in. o scenie, budżecie i spodziewanym występie Margaret.

Kto wystąpi na koncercie Dwójki w Zamościu?

Przed momentem do naszej redakcji trafiła lista artystów, którzy wystąpią w Zamościu. Na scenie pojawi się gwiazdor z zagranicy – Ray Wilson. Zagra nie tylko ze swoim zespołem, ale też zaśpiewa w duecie z Patrycją Markowską.

Oprócz niego wystąpią m.in. Margaret, Sarsa, Michał Szpak, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lukas Meijer, Leszcze, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage'u panie wspierać będą Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET.

Transmisja na żywo w telewizyjnej Dwójce rozpocznie się o godz. 20:05, ale na Rynek Wielki warto przyjść wcześniej – wstęp wolny.

  • Kiedy: 29 lipca (niedziela), godz. 20.05
  • Gdzie: Rynek Wielki w Zamościu
  • Bilety: Wstęp wolny
  • Organizatorzy: – Telewizja Polska,
    – Miasto Zamość
© autor/źródło: Portal Zamojski; opracowanie/korekta: Portal Zamojski
Zobacz także:
…lub przejdź do: